Jak interpretować wyniki badania holtera EKG?

Proszę o konsultację wyników holtera ;Średnia częstość rytmu 88-rytm zatokowy . Maksymalna częstoć rytmu 158 .Pauz dłuższych od.2.5 wystąpiło 0. Pobudzeń komorowych zarejestrowano 3,w tym 0V-Tach.i 0 par. bigometrii komorowych 0 i trigemnii komorowych 0. Pobudzeń nadkomorowych zarejestrowano 1, w tym 0 SV Tachy i 0SV-Par. Bigeminii nadkomorowych wystąpiło 0, Trigeminii nadkomorowych wstąpiło 0,bez zaburzeń przewodzenia . Epizody ST min. 103 .Maks.zmiana ST wynosiła -2.5 . Dodam ,że leczę się na nerwice lękową. Lekarz kardiolog przepisał mi tylko propranolol ze względu na puls . Ciśnienie 100/70

Lek. Michał Lenard

Opis badania wygląda na prawidłowy, ale powinien być zinterpretowany przez Pani lekarza z uwzględnieniem objawów i stanu klinicznego. Pozdrawiam!