Jak interpretować wyniki badania krwi u dziecka 4-miesięcznego?

Witam, wykonałam badanie krwi u dziecka, ale nie wiem, jak zinterpretować wyniki. Badanie było zrobione bez większych wskazań. Dziecko 4 miesiące Granulocyty segmentowane 14% - norma 30-50 Limfocyty 82%- norma 35-90 Monocyty 4%- norma 2-7 Będę wdzięczna za odpowiedź

Proszę z wynikami zgłosić się do lekarza, który badając pacjenta zlecił wykonanie powyższych badań.
Należy zestawić wyniki z obrazem klinicznym pacjenta.
Portal nie jest miejscem do interpretacji wyników badań.