Jak interpretować wyniki badania krwi u osoby leczącej się na nadciśnienie?

Witam.Mam 57 lat i leczę się na nadciśnienie, przyjmuję leki Polpril 5mg pół tabletki 1xdziennie oraz Tertensif SR 1 tabletkę dziennie. Wczoraj odebrałam swoje wyniki badań, które bardzo mnie zaniepokoiły i proszę o ich interpretacje Biochemia: Glukoza 54 mmol/l ALAT-54 U/l chloesterol całkowity- 6,96 mmol/l trójglicerydy-5,50 mmol/l kwas moczowy 395umol/ Poprzednie badania wykonywałam w styczniu tego roku i były prawidłowe. Ważę 75 kg /168cm wzrost.

Lek. Tomasz Budlewski

Glukoza 54 czy 5,4? Proszę koniecznie zgłosić się do lekarza rodzinnego po przeanalizowaniu wszystkich danych będzie można określić dalsze postępowanie