Jak interpretować wyniki badania krzepliwości krwi u osoby stosującej tabletki antykoncepcyjne?

Witam.Przez ostatnie 3 lata przyjmowałam tabletki anty. Wyniki moich badań to: fbg 441(200-400), PT 10,3s, wskaźnik Quicka 115(80-120%), INR 0,91, ddimery 0,32(norma do 0.50),TT 11,9s(10,3-16,6),APTT 30.8(23-35). Czy powinnam sie martwić podwyższonym fibrynogenem oraz czasem protrombinowym? Postanowiłam mimo wszystko zrezygnować z tabletek antykoncepcyjnych. Proszę o informacje czy te wyniki są niepokojące. Pozdrawiam serdecznie.

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje powtórzyć badania po ok 2 tyg od odstawienia antykoncepcji