Jak interpretować wyniki badania moczu u 1,5 rocznego dziecka?

Czy wyniki sa dobre? dziewczynka 16 msc. BADANIE OGÓLNE MOCZU- barwa: zolta,przejrzystość:zupełna,ph:6,5,ciężar wł:1015,leukocyty nieobecne,azotyny:nieobecne, bialko:nieobecne,glukoza:nieobecne, ciała ketonowe: nieobecne, urobilinogen: w normie, bilirubina:nieobecne,erytrocyty: 10 ul. MIKROSKOPOWY OSAD MOCZU-nabłonki płaskie: pojedyncze w.p.w., leukocyty: 0-2 w.p.w., erytrocyty: 1-3 w.p.w., bakterie:pojedyncze w.p.w

Lek. Klaudia Kuśmierczuk

Wynik analizy jest w granicach normy, ale w celu poprawnej interpretacji badania powinna Pani udać się do lekarza, który je zlecił, ponieważ aby poprawnie ocenić takie badania, należy znać stan kliniczny pacjenta.