Jak interpretować wyniki badania morfologi krwi u 35-latki?

Witam, chciałam skonsultować morfologie. Wszystko mieści się w normach prócz NEUT% wartość 40 , 45- 70, oraz LYMPH% wartość 48,6 20-45. TSH równiez mieści sie w granicy 4,13 0,25- 5,0. Z góry dziękuję za pomoc

Proszę sprawdzić jakie są wartości bezwzględne neutrofilów i limfocytów.
To te wartości bierze się pod uwagę interpretując morfologię krwi.
Same wartości procentowe często są mylące i nie należy ich oceniać.