Jak interpretować wyniki badania na cytomegalię?

Dzień dobry. Jestem w 36 tc i w dn dzisiejszym miałam robione badanie na cytomegalowirus Wyniki wyglądają następująco : Przeciwciała klasy IgM 0.85 (wynik wątpliwy) Przeciwciała klasy IgG 42aU/ml (reaktywne) Proszę o interpretację wyników Pozdrawiam

Lek. Michał Lenard

Wyniki sugerują, że przebyła Pani cytomegalię, obecnie jest Pani zdrowa. Wynik powinien ocenić lekarz zlecający badanie. Pozdrawiam!