Jak interpretować wyniki badania RM kręgosłupa u dziecka po operacji przepukliny?

Witam,Odebralam wynik badania MR odc.ledzwiowego 12letniego syna,stan po operacji przepukliny oponowo rdzeniowej.zakotwiczenie rdzenia kregowego-wydluzony stozek koncowy na poz.s2/s3.na poz.s3 pomiedzy nicmi ogona konskiego obecny zbiornik plynowy o wymiarach 4/3/27mm-obraz bez zmian z poprzednim badaniem.Dystalny odcinek rdzenia kregowego bez zmian ogniskowych,z zaznaczonym kanalem centralym o sred.1mm.kanal kregowy wąski w uwidoczniowym dolnym odcinku Th- wym.AP ok.10mm.prosze o interpretację

Wynik proszę omówić z lekarzem prowadzącym, który oceni go w porównaniu do badań poprzednich oraz z obrazem klinicznym, który jest tu najważniejszy.