Jak interpretować wyniki badania słuchu u dziecka?

5letnia córka ma wyniki bad słuchu UL-typB(ECV/0.26ML, MEP/N.F.daP, SC/N.F.ML W UP RÓŻNICA TYLKO W ECV/0.24ML OTOEMISJE AKUSTYCZNE NIEOBECNE,ABR UP 0,5KHZ-30, 1KHZ-30,2-4KHZ-20: UL 0,5KHZ-30,1KHZ-20,2-4KHZ-30 CO OZNACZAJĄ TE BADANIA?? cZY KONIECZNY DRENAŻ CZY JEST PŁYN W BĘBENKACH??

Nie interpretujemy wyników badań z poziomu portalu, robi to lekarz, który zleca i prowadzi diagnostykę pacjenta na podstawie jego objawów i zgłaszanych dolegliwości. Jednocześnie przepraszam za dłuższy niż zwykle okres oczekiwania na odpowiedź ze strony portalu.