Jak interpretować wyniki badania snu u 2-latka?

Witam mam pytanie odnośnie badań syna 2 latka. Wynik badań w zapisie czynności podstawowej występują fale delta theta wysoko napięcie. Wrzeciona snu zaznaczone. Na tym tle fale 2-3hzo amp 150uv w okolicach tylnych oraz fale ostre stnchroloniczne i fale wolne z cechami uogolnienia. Bardzo proszę o wyjaśnienie tego zapisu. Mama

Lek. Michał Lenard

Wyniki badania muszą być zinterpretowane przez lekarza, który je zlecił z uwzględnieniem stanu klinicznego i objawów pacjenta. Pozdrawiam!