Jak interpretować wyniki badania snu u 5-latka?

Dziecko 5i pol roku..Badanie w czuwaniu, w okresie sennosci i we snie .czas 61min.w czuwaniu czynnosc podstawowa zroznicowana przestrzennie, w odprowadzeniach ciemieniowo-potylicznej sklada sie z fal 6,5-8 Hz o amplitudzie do 65 uV.Cechy bioelektryczne sennisci oraz stadium 1-2-3-4 NREM, budzenia nalezne dla wieku. W okresie obnizania sie poziomu czuwania i we snie, w lewych odprowadzeniach z przewaga i z opozycja faz w czesci srodkowoskroniowo-centralnej, rejestruje sie pojedyncze i po kilka fal ostre oraz zespoly fali ostrej z fala wolna o amplitudzie 129-320 uV. Orzeczenie: zapis nieprawidlowy. Zmiany napadowe zlokalizowane w lewej polkuli mozgu z przewaga okolicy srodkowoskroniowo-centralnej, aktywowane obnizaniem sie poziomu czuwania,pod postacia fal ostrych oraz zespolow fali ostrej z fala wolna. Bardzo Prosze o wyrlumaczenie mi tego opisu:/

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczna wizyta u lekarza neurologa dziecięcego i ustalenie dalszego postępowania