Jak interpretować wyniki badania TSH i cholesterolu u 23-latka?

Mam 23 lata, 178cm 65 kg, jestem mężczyzną chciałem zapytać o badania czy powinienem się martwić wynikami badań krwi, chodzi głównie o te: tarczyca TSH 0.60 mg/dl Cholesterol 190 mg/dl HDL 46.11 mg/dl LDL 113.55 mg/dl Trójglicerydy 152.16 mg/dl Bilurbina pośrednia 0,19 mg/dl dodam że wynik OB, ALAT, ASPAT, Lipaza, Amylaza są ok, usg jamy brzusznej również w porządku. Czy powinienem na coś zwrócić uwagę w tych badaniach?

Lek. Tomasz Budlewski

Bez podania norm nie można się wypowiedzieć dokładnie . Proponuje powtórzyć TSH i oznaczyć ft3 i ft4 . Udac się do lekarza rodzinnego