Jak interpretować wyniki badania USG połówkowego u osoby w 19 tygodniu ciąży?

Witam mam 27 lat jestem w 19 tyg ciąży. Wczoraj miałam USG połówkowe i chciałam zinterpretować wyniki. Czy długość kości nosowej NB 4,3 mm jest długością odpowiednią czy jest to miękki marker chorób chromosomalnych? Na innym forum czytałam że odpowiednia długość jest ok 6 mm. W 11 tyg na USG nie była mierzona NB jest tylko wpis że jest widoczna. Pozostałe wyniki są w normie, oprócz obrazu żołądka jest podejrzenie tzw podwójnej bańki żołądka- zwężenie dwunastnicy. W poniedziałek kolejne USG.

Lek. Tomasz Budlewski

Sadze ze ok . Proszę zapytać lekarza wykonującego badanie . Jezeli coś byłoby niepokojącego to lekarz na pewno poinformowałby Panią