Jak interpretować wyniki EEG i TK głowy u 11-latki?

Witam u mojej 11-letniej córki zrobiono EEG głowy powodu ciągłego bólu głowy,które wyszło prawidłowo, później zrobiono TK głowy bez podania środka kontrastowego. Wynik- w tylnym dole czaszki wysoko położony zbiornik móżdżkowo- rdzeniowy do różnicowania z torbielą pajęczynówki o wym. 35x14x15mm z niewielkim modelowaniem zakrętów korowych lewej półkuli móżdżku. Poza tym mózg i móżdżek bez zmian ogniskowych. Układ komorowy nieposzerzony. Struktury pośrodkowe nieprzemieszczone. Bardzo proszę o interpretację wyniku, czy te bóle głowy mają z tym coś wspólnego, co powinnam dalej robić? Czy to operacyjne, czy do obserwacji? Z góry dziękuję

Lek. Tomasz Budlewski

Sadze ze konieczne jest rozszerzenie diagnostyki proszę koniecznie udać się do neurologa dziecięcego