Jak interpretować wyniki morfologi krwi i czy mogą one świadczyć o tarczycy?

Odebrałam wyniki morfologia 12,6norma 11,2-15,7 glukoza 85,0norma 70,0-99,0 Tsh 1,472 norma 0,350-4,940 Ft3 2,79 norma 1,71-3,71 Ft4 norma 1,14norma 0,70-1,48 Jestem przed wizyta u lekarza rodz.z moim samopoczuciem kiepsko.czuje sie senna zmeczona ciagle chce mi sie pic .moja skora sucha swedzaca.problemy z pamiecia .rozkojarzenia .zmienne nastroje czy to tarczyca powonnam isc do endokrynologa .

Hb(?) - dobra, glukoza - dobra, TSH, fT3, fT4 - dobre. Nie wygląda to na problemy z tarczycą.
Moim zdaniem warto by sprawdzić w następnej kolejności:
- poziom żelaza i w ogóle gospodarkę żelazem (Fe, TiBC, Fe/TiBC, ferrytyna),
- elektrolity (z oznaczeniem wapnia w surowicy, najlepiej zjonizowanego),
- próby wątrobowe (AST, ALT),
- parametry nerkowe (kreatynina i wyliczenie eGFR),
- oraz markery stanu zapalnego (OB,CRP).