Jak interpretować wyniki rezonansu magnetycznego?

Proszę o wyjaśnienie wyniku rezonansu:na poziomie L2/L3 widoczna dwuboczna wypuklina krążka m/kręgowego zmniejszająca rezerwę tłuszczową zachyłków bocznych kanału kręgowego, L3/L4 -okrężna wypuklina krążka m/kręgowego ,wymiar strzałkowy kanału kręgowego 12mm, L4/L5 okrężna wypuklina krążka m/kręg. uciskająca korzenie nerwowe L5 wraz ze zmianami zwyrodnieniowymi w stawach m/kręgowych z uciskiem prawego nerwu rdzeniowego, wymiar strzałkowy kanały kręgowego 9mm,L5/S1 wypuklina krążka m/kręgowego uciskająca korzenie nerwowe S1,odwodnienie i obniżenie krążka m/kręgowego L5/S1, w nasadzie łuku lewego kręgu vl2 naczyniak 10mm, zmiany typu Modic 2 w obrębie przyległych blaszek granicznych trzonów kręgów L5/S1.Bardzo proszę o pomoc mąż nie może chodzić, a ostatnio zasłabł i upadł na podłogę, trochę się potłukł. Pozdrawiam

Do pełnej konsultacji, kompleksowej oceny stanu zdrowia . Pozdrawiam i zapraszam
Z opisu MRI wielopoziomowe zmmiany zwyrodnieniowe miernego stopnia , do interpretacji klinicznej !
" wyniku rezonansu:na poziomie L2/L3 widoczna dwuboczna wypuklina krążka m/kręgowego zmniejszająca rezerwę tłuszczową zachyłków bocznych kanału kręgowego, L3/L4 -okrężna wypuklina krążka m/kręgowego ,wymiar strzałkowy kanału kręgowego 12mm, L4/L5 okrężna wypuklina krążka m/kręg. uciskająca korzenie nerwowe L5 wraz ze zmianami zwyrodnieniowymi w stawach m/kręgowych z uciskiem prawego nerwu rdzeniowego, wymiar strzałkowy kanały kręgowego 9mm,L5/S1 wypuklina krążka m/kręgowego uciskająca korzenie nerwowe S1,odwodnienie i obniżenie krążka m/kręgowego L5/S1, w nasadzie łuku lewego kręgu vl2 naczyniak 10mm, zmiany typu Modic 2 w obrębie przyległych blaszek granicznych trzonów kręgów L5/S1."
PILNA KONSULTACJA, pełna ocena !