Jak interpretować wyniki rezonansu magnetycznego guza jajnika?

Wynik MR u 30letniej kobiety leczonej z powodu guza jajnika prawego (potworniak niedojrzały G3). Prawy jajnik usunięty wraz z przydatkami, lewy o prawidłowych przekrojach, w jego obrębie widocznych jest obecnie kilka drobnych pęcherzyków czynnościowych, jeden z nich o śr. 0,8cm ma podwyższony sygnał w obrazach T1 zależnych i wykazuje cechy ograniczenia dyfuzji - zawiera treść krwistą. Innych zmian w jajniku lewym jak i w macicy nie ma. Co to oznacza? Dziękuje

Proszę się konsultować bezpośrednio z ginekologiem prowadzącym Pani leczenie. Nie znam poprzednich wyników USG. Jednocześnie przepraszam za dłuższy niż zwykle okres oczekiwania na odpowiedź ze strony portalu.