Jak interpretować wyniki testu obciążenia glukozą u 3-latki?

Witam. Moja córka ma 3 lata i 2 miesiące. Cierpi na otyłość. Waga 22,5 kg wzrost 104 cm. wyniki testu obciążenia glukozą 38 g ma następujące: 0' glukoza 70,1 mg/dl (norma 70-99) 0, insulina 4 ulU/ml (norma 2,6 - 24,9) 60' glukoza 145 mg/dl 60' insulina 55,3 ulU/ml 90' glukoza 114,9 mg/dl 90' insulina 40,4 ulU/ml Bardzo proszę o interpretację tych wyników.

Zachęcam do wizyty u lekarza prowadzącego dziecko, który zlecił powyższą diagnostykę - nie znam problemu dziecka i trudno się ustosunkować.
Jednocześnie przepraszam za dłuższy niż zwykle okres oczekiwania na odpowiedź ze strony portalu.