Jak interpretować wyniki w kierunku kiły?

Witam mam 28 lat. Dwa miesiące temu wykryto u mnie kile. Wyniki:FTA ( ) miano 1/1300, FTA ABA ( ) dodatni, RPR ( ) dodatni miano 1/8, TPHA ( ) dodatni. Po leczeniu doksycyklina przez 14 dni 2x 100mg dziennie dziś odebralem qyniki FTA ( ) dodatni 1/450, FTA ABS ( ) dodatni, TPHA dodatni ( ). Jak je interpretować? Mam się czym martwic?

Lek. Tomasz Budlewski

konieczna wizyta u lekarza chorób zakaźnych i dalsze postępowanie diagnostyczno lecznicze