Jak interpretować wyniki ze krwi w kierunku lamblii?

Proszę o pomoc. Jak interpretować wyniki ze krwi w kierunku lamblii? Wynikom poddała się cała rodzina. Następujące wyniki: Mama: IGM 16 , IGG 70 Tata: IGM 14 , IGG 50 Syn: IGM 1 , IGG 21 Córka: IGM 15 , IGG 30 Babcia: IGM 12 , IGG 20 Proszę o uzasadnienie wyników i czy rodzina podlega leczeniu? Dziękuję za pomoc.

Piotr Pilarski

Nie napisała Pani jakie normy są przyjęte w laboratorium w którym robiła Pani badania. Jeśli nie ma objawów to nie ma potrzeby leczenia.

Pozdrawiam.