Jak jeść, aby nie przytyć po głodówkach?

Mam 18 lat,162 cm, ważę 48,3 kg.Schudłam częściowo przez głodówki, więc boję się, że jak zacznę jeść odpowiednio dużo, to kilogramy wrócą.Ile powinnam jeść i w jaki sposób zwiększyć kaloryczność aby nie przytyć? 3 godz.dziennie roznoszę gazety po domach z ciężką torbą i ciężkim wózkiem, który często ciągnę pod górę, na przemian marszem i truchtem, biegam po schodkach. Pływam rekreacyjnie ok.4x w tygodniu. Do 3x w tyg. ćwiczę (do 30 min, lekkie obciążenie) Jem ok.1900 kcal dziennie.

Najlepszym rozwiązaniem jest zmiana nawyków żywieniowych na stałe.
Proszę stopniowo wprowadzać coraz więcej produktów do diety i trzymać się z dala od takich pseudo diet.

Pozdrawiam,
Emilia Kołodziejska
www.dietcoaching.pl