Jak jeść aby ustabilizować wagę przy bulimii?

Witam ! Wiec od poltora roku choruje na bulimie. Chorowalam na nia tez 3lata temu, choroba jednak wrocila. Mam swiadomosc, ze z tym musze sie udac do psychologa, jednakze w tym dniu moje pytanie kieruje do dietetykow. Chce wyjsc z tej choroby, ale nie chce przytyc. Waga jest moim najwiekszym problemem i kompleksem. Od kilku miesiecy choroba nasilila sie do tego stopnia, ze wymiotuje codziennie po kazdym jednym posilku, opycham sie a pozniej zwracam. Wiem, ze moj metabolizm jest spowolniony, a trawienie zaburzone. Mam swiadomosc, ze bedzie ciezko przyjmowac pokarmy, ale moje pytanie brzmi. Jakie produkty i w jakiej ilosci zaczac przyjmowac by organizm sie przyzwyczail bez efektu jojo ? Nie chce przytyc i to moj cel. Jak wiec to zrobic ?

Witam, moim zdanie nie chodzi wcale o sposob odżywiania się przynajmniej nie w głównym stopniu. Z moich doświadczeń wynika, że jest to zaburzenie psychiczne i powinno być leczone psychoterapeutycznie lub hipnoterapeutycznie. Ewentualnie we współpracy.
Odpowiednią osobą dla Pani jest więc psychoterapeuta.
Poza tym trochę zagadkowa jest dla mnie ta diagnoza.
Kto to zdiagnozował i jak to było leczone ?
Pozdrawiam i życzę Dosiego Roku