Jak jest diagnozowana nerwica?

Chciałbym się dowiedzieć czy istnieje takie coś jak nerwica żołądka i jak ją rozpoznać ??? I chciałbym się zapytać jak rozpoznać, zdiagnozować u chorego, że ma nerwice i czy są badana stwierdzające, że pacjent jest chory na nerwicę Pozdrawiam

odp na portalu niewiele pomoze,..warto sie temu przyjrzec.... polecam konsultacje u doswiadczonego terapeuty.pozdrawiam serdecznie, Violetta Ruksza

Witam,

najlepiej jest skontaktować się z lekarzem internistą, który skieruje na odpowiednie badania lub specjalisty.

Pozdrawiam
Ewa Czernik