Jak jeździć na rowerze stacjonarnym, aby schudnąć?

witam pytałam wcześniej jak jezdzic na rowerze stacjonarnym w domu zeby schudnac ale odpowiedzi nie otrzymalam wiec pytam ponownie.zaznaczam ze chce schudnac 6kg i jak jezdzic czy dwa razy dziennie po pol godziny czy raz a godzine? na jakim obciazenu na najlzejszym a szybko czy srednim a wolniej? jestem na diecie i zaznaczam ze nie chce zozbudowy miesni chodzi mi tylko o spalenie tkanki tluszczowj.z gory dziekuje

Witam serdecznie - aby spadek wagi był jak największy, należy ćwiczyć minimum 40 minut (dopiero po ok. 20-30min. dochodzi do wyczerpania zapasu glikogenu i spalania tłuszczu) na małym obciążeniu (duże powoduje przyrost mięśni). Pozdrawiam!

http://www.slomka.org/