Jak karmić dziecko ze skazą białkową?

Moja córeczka ma 7,5miesiąca. Ma skaze białkowa i atopowe zapalenie skóry. Na buzi miala plamki i czerwone grudki. Pediatra przepisala bebulon pepti i maść ze sterydami. Plamy znikly a grudki zostaly (raz sa mniej widoczne i prawie skora jest gładka a raz mocno czerwone) i do tego pojawily sie na raczkach i nozkach. Lekarz twierdzi ze przy azs to normalne :/ Je kaszki ryzowe malina, 3owoce,kleik. Dania ze słoiczków, czasami robie sama i wyciskam sok z owocow i warzyw. Na 1 forum czytam ze maliny,wołowina itd to dobre jedzenie na innym absolutnie nie. Wiec proszę o pomoc bo nie chce caly czas smarować ja mascia ze sterydami :( moze najpierw odstawić kaszke? Proszę o pomoc

Szanowna Pani, niestety nie potrafię pomóc. Proszę skontaktować się z gastroenterologiem dziecięcym