Jak karmić piersią dziecko, aby było najedzone?

Czy jeśli karmię piersią średnio co godzinę, półtorej, a dziecko je ok pół godziny do godziny to znaczy, że się nie najada?

Dobry wieczór,
taka sytuacja wymaga rzeczywiście weryfikacji, ile pokarmu dziecko zjada w czasie posiłku. Można spróbować odciągnąć pokarm lub zważyć dziecko przed i po karmieniu. Krótkie odstępy między karmieniami i długi czas trwania karmienia mogą wskazywać na niewystarczającą ilość pokarmu.