Jak kontrolować gniew?

Nie umiem kontrolować gniewu, czasami emocje narastają do tego stopnia że przez parę nocy nie śpię. Chodzę do psychoanalityka ale nie widzę poprawy - kiedy się zdenerwuję po prostu zapominam wszystko o czym rozmawialiśmy. Czy powinienem brać leki psychotropowe?

Dzień Dobry.
Z Pana krótkiego opisu ciężko udzielić szczegółowych informacji.
W jakich sytuacjach najczęściej pojawiają się takie emocje? Jakie jest ich natężenie? Jak Pan radzi sobie z ich rozładowaniem? Jakie są oddziaływania środowiska? itd.
Myślę, że należy doprecyzować te informacje.
W związku z powyższym proponuję wizytę u psychoterapeuty lub/i lekarza psychiatry celem diagnostyki i ewentualnego leczenia.
Życząc powodzenia,
D.Pysz-Waberski
facebook.com/nadzycie/