Jak łączyć lek Zoloft z innymi preparatami?

Witam Od ponad miesiąca zażywam lek zoloft 50mg rano oraz sympramol 50mgx2 rano i wieczorem ale zastanwiam się czy ma to jakieś znaczenie jeżeli wezmę rano zoloft i sympramol razem?czy lepiej zrobić jakiś odstęp?czy ma to jakieś znaczenie? I czy jest pora w której najlepiej powinnam brać te leki? Zazwyczaj funkcjonuję w godzinach 5:30-23,do pracy najczęściej chodzę 7-15 lub czasem na popołudniu do około 23:30 tabletki biorę około godziny 8 zoloft a sympramol kolo 9tej i wieczorem sympramol kolo 23ciej Ale rano czuję się strasznie rozproszona i o wiele dłużej zajmują mi wszystkie czynności a w czasie dnia mam wrażenie że jestem trochę spowolniona Minął już ponad miesiąc wiec efekty uboczne powinny ustąpić Czy to normalne?i jak mogę sobie pomóc aby lepiej funkcjonować w ciągu dnia? Czy jest jakieś wskazane zażywanie sympramolu i zoloftu o określonej godzinie dla mojego trybu życia?i czy mogę brać je razem o tej samej godzinie? Proszę o wskazówki

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę scisle przestrzegać zaleceń lekarza prowadzącego leczenie