Jak leczy się guzy krtani?

Dzień dobry, bardzo proszę o pomoc w zinterpretowaniu tego co się dzieje, nie jestem na miejscu w domu i chciałabym wiedzieć czy należy się czymś martwić.moja mama od półtora rokują problemy z mówieniem, non stop chrypka itd. Leczy się. Pierwsza konsultacja i skierowanie do szpitala było z podejrzeniem guza krtani. Nie ma na wypisie ze jest to diagnoza poprawna. Powiedziano ze to noe guz krtani, wyniki były w miarę dobre i została wypisana z oddziału w stanie ogólnie dobrym z zaleceniami i wyszło ze ma guzki spiewacze. W miedzy czasie zrobiła biopsje - która należy powtórzyć za dwa miesiące - czy to dobry znał czy zły? I miała operacje na jedna cześć strun głosowych . I po tej operacji została skierowana w trybie pilnym do poradni otorynolaryngologicznej . Rozpoznanie: D38.0 nowotwór o nieokreślonym charakterze (krtań) rozpoznanie opisowe: guzki spiewacze, przewlekłe przerostowa zapalenie krtani, cukrzyca t.2, wole guzkowe tarczycy - w trakcie diagnostyki. Proszę mi powiedzieć czy to ze biopsja jest powtarzana i to rozpoznanie świadczy ze powinnam się martwić?

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę kierować się zaleceniami lekarza prowadzącego sadze Że wskazana jest także wizyta u lekarza neurologa jeśli przyczyna chrypki nie wyjaśni się u laryngologa