Jak leczy się niedomykalność zastawki mitralnej u płodu?

Witam serdecznie, bardzo proszę o pomoc. Wczoraj na badaniu połówkowym 21tc naszego maleństwa lekarz swietdzil niedomykalnosc zastawki mitralnej do 45cm/s. Mówił żeby się nie martwić u większości dzieci to się reguluje i zanika, do kontroli w trzecim teymestrze, że jest w gornych granicach normy. jednak nie daje mi to spokoju, że jednak nie jest idealnie. Proszę o odpowiedź co może z tego wyniknąć i jak to wszystko wygląda.. Co mogę jeszcze zrobić Pozdrawiam

Lek. Michał Lenard

W Pani przypadku najlepsze co można zrobić to dostosować się do zaleceń lekarza. Na ten moment nie powinna się Pani niepokoić. Pozdrawiam!