Jak leczy się przepuklinę odbytu?

Czy przyepukline odbytu ds się,leczyć?czy mięśnie wewnętrznie odbytu odpowiadają za trzymanie gazów ,posrednio?co powoduje że po wszystkich badaniach kolanoskopi itp.wykluczono wszystko co było możliwe.Ale nadal cuchne stolcem problem w mięśniach gdzie?nie ma kału na zewnątrz.miało terz miejsce zerwania błony śluzowej prawo stronnej czy to może być od tego?

Lek. Tomasz Budlewski

Sadze ze bardziej wskazana diagnostyka dermatologiczna lub chorób metabolicznych