Jak leczy się przerost powiek u dziecka?

Witam .. Nasz synek (niecałe 2 latka) miał operację skrócenia powiek. Ma wadę BPES. Minęło 23 dni po operacji a wylane spojówki nie chcą się wchłonąć. Są tak duże ,że dzisiaj przesłoniły źrenice. Dziecko prawie nic nie widzi. Żadne atybiotyki nie pomagają , dzisiaj w CZMP dostał dexavenu, mam nadzieję że mu trochę pomoże. Chciałbym się dowiedzieć jak długo może trwać taki stan , czy będzie konieczne wycięcie spojówek. Chciałbym załączyć zdjęcie

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczna wizyta u specjalisty okulisty dziecięcego i kierowanie się jego zaleceniami