Jak leczy się zwężenie aortalne u starszych osób?

Witam. U mojej mamy 73l wykryto zwezenie aortalne, z kwalifikacja do wszczepienia zastawki.Jednak wyczytlam na internecie,ze to niezwykle powazna operacje zagrazajaca zyciu.Prosze mi opowiedziec czy jest szansa na wykonanie mniej inwazyjnej metody Chodzi mi o Tavi.?? Tak.bardzo chce jej pomoc.Prosze o dorade

Lek. Tomasz Budlewski

Salezy to od wielu czynnikow. Sadze ze jeżeli byłaby taka możliwość to tavi zostałoby zaproponowane