Jak leczy się zwłóknienie zastawki mitralnej?

Witam ,mam 42 lata ,jestem mężczyzną , miałem robione badanie echo serca i stwierdzono u mnie niewielkie ,brzeżne zwłóknienia zastawki aortalnej i mitralnej , dodam ,że robiłem sobie badanie kontrolne bo z sercem nigdy nie miałem żadnych problemów ,bardzo proszę o odpowiedź czy to się leczy i czy jest groźne dla zdrowia ,kardiolog w ogóle nie skomentował mojego wyniku ,twierdzi ,że wszystko jest w normie

Lek. Tomasz Budlewski

jeżeli kardiolog widziałby w badaniu coś niepokojącego to na pewno poinformowałby Pana i zalecić dalsze leczenie