Jak leczyć anemię i złe samopoczucie?

3 dni temu zdiagnozowano u mnie anemię, poprzez dużą utratę krwi i małą ilość żelaza. Od tych 3 dni biorę żelazo w tabletkach oraz staram się dostarczać go w pożywieniu. Moje samopoczucie jest fatalne, strasznie kręci mi się w głowie, odczuwam bóle głowy, jestem bardzo osłabiona. Po jakim czasie mogę się spodziewać poprawy kondycji swojego organizmu?

Witam!
Spokojnie! Brakuje konkretnych wyników, ale ta anemia nie jest tak duża, żeby wymagała przetoczenia krwi - można ją leczyć ambulatoryjnie, skoro ją tak leczą. Przy anemii pacjenci są zazwyczaj osłabieni. Spraw niedoborowych nie leczy się zachowawczo krócej niż 3 dni - więcej spokoju, dajmy szansę na uzupełnienie!
Życzę powodzenia
W. Łuczkowski.