Jak leczyć astmę oskrzelową spowodowaną alergią?

Dzien dobry. Mam stwierdzona astme oskrzelowa spowodowana dlugotrwala alergia na roztocza.Rozumiem,ze wystepuje u mnie wzmozona potliwosc po wysilku,ale nie rozumiem,dlaczego w nocy ,gdy spie w chlodnym pomieszczeniu o podwyzszonej wilgotnosci,wystepuje u mnie wzmozone pocenie,chociaz wcale nie jest mi za goraco.W suchym pomieszczeniu i cieplym nie mam takich objawow.Czy to znaczy ,ze chlodne i wilgotne miejsca sa dla mnie szkodliwe? Pozdrawiam Bozena

Lek. Tomasz Budlewski

A czy występuje jakiś Kaszel? Jakieś inne objawy? Sądzę że wskazane są badania hormonalne