Jak leczyć ataki paniki po przeszczepach?

Witam Jestem po 2 przeszczeoach sxpiku kostnego I terapi cart T-cell jednak moj organizm ma uszkodzone nerwy głównie w okolicach uszu co powoduje ataki paniki dezorientacje zawroty głowy i ogólne osłabienie Nie wiem jak sobie radzić To rujnuje moje życie

Dzień dobry, rozumiem że ataki paniki mają podłoże medyczne, są konsekwencją leczenia. Warto mimo wszystko skonsultować się z lekarzem psychiatrą, być może wskazana jest i w takich sytuacjach farmakoterapia która pomoże Panu mieć większą kontrole nad emocjami. Z uwagi na trudne doświadczenia, walkę z chorobą oraz skutki leczenia proszę też zastanowić się nad stałym wsparciem psychologicznym. Jest to bardzo pomocne w codziennym funkcjonuje. Dodaje sił , uczy większej akceptacji obecnej sytuacji.
Pozdrawiam A. Pacia