Jak leczyć bakteryjne zapalenie spojówek u dorosłego?

Bakteryjne zapalenie spojówek - Czy przejdzie samo z czasem bez podania antybiotyku ? Taką oto znalazłem informację: "Ponieważ bakteryjne zapalenie spojówek jest chorobą, która ulega również samowyleczeniu, terapia ta ma przede wszystkim na celu skrócenie czasu trwania procesu zapalnego. "

Lek. Tomasz Budlewski

zależy jakie ? zależy jakie sa dokładnie odpowiedzi ? wskazana wizyta u okulisty i decyzja o leczeniu