Jak leczyć blizny potrądzikowe?

Moim problemem są blizny potrądzikowe tzn. "dziury". Jednakże nie są one płytkie jak u większości osób, wyglądają one po prostu jak głęboka dziura, która się nie zrosła. Dochodzi do tego fakt, że zaczynają się one powoli poszerzać. Moje pytanie, czy da się to jakoś usunąć? Najlepiej idać się do kosmetyczki na zabieg czy raczej do dermatologa?

Witam proszę zacząć wizytę od konsultacji u lekarza medycyny estetycznej , bądź dermatologa. Skóra zostanie dokładnie obejrzana i zbadana, zostaną dobrane jak najodpowiedniejsze metody leczenia. Najskuteczniejszą metodą na blizny jest zastosowanie peelingów medycznych w połączeniu z laserami odpowiednio dobranymi do stanu skóry.