Jak leczyć ból biodra?

Witam od jakiegoś czasu mam bóle biodra ,mam 31 lat nie mogę spać na prawym boku , ból jest także jak dłużej postoje czy przy dłuższym chodzeniu jak staje na tej nodze, ból promieniuje do kręgosłupa i uda. Pracuje od 5 lat zdalnie czyli mało ruchu, nie dawno zaczęłam lekko ćwiczyć , po lewej stronie jest ok boli tylko tylko prawe biodro, co może dolegać jakie badanie należy zrobić? czy usg wystarczy? brałam Aglan od lekarza rodzinnego nic nie pomogło.

Taki ból, tego typu sugeruje związek dolegliwości z patologią w zakresie odcinka lędźwiowo-krzyżowego kręgosłupa. Warto byłoby w takiej sytuacji wykonać RTG tego odcinka kręgosłupa i skonsultować się z neurologiem.