Jak leczyć ból gałki ocznej?

Witam mam problem z okiem. Czesto boli mnie galka oczna, i mam zaczerwienione oko. Bylam u okulisty zbadala cisnienie oka wyszlo bardzo dobre przepisala krople jednak problem nadal powstaje. Nie wiem czy nie jest to spowodowane wysilkiem fizycznym. bardzo prosilabym o udzielenie mi porady.

Witam.jeżeli oko choruje to od bólów stawów. Zrobić Crp i morfologie z Schillingiem jeżeli bolą stawy. .druga możliwość to suche oko ale powinno też boleć drugie może mniej ale boleć. Pozdrawiam serdecznie