Jak leczyć ból gardła, ucha i szyi?

Od prawie dwóch lat bolało mnie tylko Z lewej strony głowa,ucho,gardło, szyja. Boję się że to coś poważnego, ale miałam dużo badań i nic nie wyszło. Lekarze zgonili na nerwice i depresję. Od prawie roku leczenie się na nerwice i depresję, ale te bóle często powracają. Czy to może być nerwica? Nie wiem co mam robić czy dalej biegać po lekarzach. A teraz od dwóch miesięcy może dłużej mam takie drapanie w gardle i dusi mnie kaszel tylko w nocy. I gdzieś od trzech miesięcy przybylam na wadze.

Witam miło, jeżeli leczy się Pani farmakologicznie to jeżeli już
zanikną objawy - ale jak Pani widzi nie znikają.
Nerwica lękowa z objawami somatycznymi i nerwica wegetatywna najlepiej lęczą się różnymi metodami psychoteraputycznymi ponieważ metody te docieraję do przyczyn. Pozdrawiam

Dzień Dobry Pani,

Opisane przez Panią przewlekające się objawy mogą wskazywać na stan depresyjny.

Proszę wprowadzić suplementację: magnez, wit. D 3, oraz witaminy z grupy B, kwas foliowy (w porozumieniu z lekarzem).

Z pozdrowieniami,
Irena Mielnik-Madej