Jak leczyć ból i kłucie klatki piersiowej po przetrenowaniu na siłowni?

Witam serdecznie, mam problem z klatką piersiową a dokładnie z jej lewą stroną. Wróciłem do ćwiczeń na siłowni i mam wrażenie , że przeforsowałem lewą stronę rozciągając klatkę, nie jest to ból a kłucie , cierpnięcie, szczypanie, z lewej górej strony. Trwa już to 3 tygodnie a od 2 nie ćwiczę, stosowałem raz maść końską, kilka raz diklofenak a od 4 dni stosuję rub arom, niestety nic nie pomaga a ból tzn. kłucie nie ustępuję. Proszę o pomoc.

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuję udać się do lekarza rodzinnego po wstępnym badaniu będzie można zalecic dalszą diagnostykę i Postępowanie Terapeutyczne