Jak leczyć ból i ranę po laparoskopowym usunięciu jajników?

9 miesicy temu mialam usuniete jajniki laporoskopowo.Po 2 tygodniach zdjeto mi szwy,w miescu gdzie byl dren powstala duza rana,po kilku miesiacach w koncu sie zagoila,ale jest duza blizna i pod nia powstalo lekkie zgrubienie,czasem mnie to kluje lekko,najgorsze jest to,ze w tym samym miejscu pali mnie i to mocno,pomagaja tylko zimne oklady,robie je z lodu,to przyosi mi ulge.Dzisiaj lekarz dal mi w to miejsce zastrzyk,moze cos pomoze.Prosze o porade.Co to moze byc,martwi mnie to palenie.Dziekuje

Lek. Tomasz Budlewski

bez badania lekarskiego ciężko jest się wypowiedzieć . proponuję udać się do lekarza wykonującego powyższe leczenie.