Jak leczyć ból jąder u młodego mężczyzny?

Witam. Jestem 20 letnim mężczyzną, homoseksualistą. Mój obecny (już były) stały partner mnie zdradził z 2 przypadkowymi mężczyznami homoseksualinymi na imprezie i w kwestii zarażenia nie chce współpracować, wszystkiemu zaprzecza. 28.09.2018r. Zacząłem mieć bolesne mikcje, a dzień później pojawił się wyciek z cewki moczowej. Od dnia 3.10.2018r. zacząłem od wieczora przyjmować 2x 1 tabletce przypisanego mi unidox solutab (2 opak. po 10), gdyż powiedziałem urologowi, iż wątpię w zapalenie cewki moczowej nierzeżączkowe. Tak podejrzewałem rzeżączkę, lekarz przepisał mi antybiotyk i mnie zbył. Dnia 3 kuracji tj. w piątek 05.10.2018r. z własnej niewiedzy zjadłem dwa pucharki zabajone z szampanem na wieczór (taka moja głupota) i po ich zjedzeniu poczułem się jak bym był lekko nietrzeźwy (lekkie zawroty głowy jak to po wypiciu alkoholu), ale połknąłem tego piątku wieczorem tabletkę. Następnego dnia tj 6.10 uczucie kaca, ale dalej stosuję antybiotykoterapię. Po skończonej kuracji tj. 14.10 odczuwałm jedynie znaczne ustąpienie bolesnych wzwodów (jednak nie 100%), dalej mam wycieki żółto-białawe z cewki moczowej, bolesność mikcji ustąpiła znacząco, dalej odczówam zaczerwienienie i pieczenie cewki moczowej w okolicach żołędzi. Od piątku wieczór tj. 12.10 odczówam ból prawego jądra, który jest zlokalizowany na górze (jakkolwiek to brzmi), ból nie rozlewa się na całe jądro. Jdynie w nocy z 13 na 14.10 odczówałem ból w pachwinie, podbrzuszu promieniujący do pępka (po naciśnięciu pępka wyraźny ból. Rano 14.10 ból ustąpił w pachwinie, podbrzuszu i w okol. pępka. Odczuwam teraz chwilowe mrowienie w rękach i punktowe chwilowe kłucia w różnych miejscach na ciele. Ból jąder ustępuje kiedy leżę. Dziś 14.10 wziąłem koło godz 14 2 tabletki płynnych kapsułek ibum. Nic znaczącego się nie dzieje. Podczas gdy chodzę odpowiednie ułożenie chodu zmniejsza minimalnie ból. Pomocy! Co robić?

Lek. Michał Lenard

W Pana przypadku konieczna będzie ponowna wizyta u urologa, który Pana zbada, zleci odpowiednie badania i będzie mógł zdecydować o dalszym leczeniu. Pozdrawiam!