Jak leczyć ból kolan po rekonstrukcji ACL?

Witam jest 11 tyg po rekonstrukcji ACL i szycie MM boli mnie noga w kolanie i w kostce utrudniania mi to normalny chód co to może być? Termin do lekarza mam za 3 tyg.

Niestety nie przyspieszę terminu wizyty, a tylko na wizycie bezpośredniej ortopeda może przeprowadzić badanie i zlecić dalsze postępowanie. Jednocześnie przepraszam za dłuższy niż zwykle okres oczekiwania na odpowiedź ze strony portalu.