Jak leczyć ból kości po ekstrakcji szóstki?

16 dni temu miałam wyrywaną górną lewą 6tkę. Gojenie wydawało się przebiegać poprawnie. Ból utrzymywał się kilka dni. Dziura była dość głęboka i nadal jest. Teraz "odczuwam" to miejsce. Nie jest to ból mocny. bardziej uczucie drażnienia. I dotyczy to kości nie dziąsła.Dziura Jest lekko czerwona w środku (taka podrazniona). Na temperaturę nie jest wrazliwa i przy nagryzaniu i dotyku także nie. Czy to normalne że dziura nie zarosła jeszcze całkiem ?A kość pobolewa?

Witam,gojenie kości po skomplikowanej ekstrakcji może przebiegać dość długo. Myślę,że jeżeli z dnia na dzień jest powolna poprawa,to należy uzbroić się w cierpliwość.