Jak leczyć ból kostki przy dużym palcu stopy?

Ból kostki przy dużym palcu stopy,również bolesność kości kciuka i stan podgorączkowy. Badania-alat,kreatynina,kwas moczowy,czynnik reumatoidalny- wszystko w normie.Choruje na łuszczyce czy mozna iść w tym kierunku? Jakie badania jeszcze zrobić?

Lek. Tomasz Budlewski

Udac się do lekarza rodzinnego być może konieczna będzie wizyta u lekarza reumatologa