Jak leczyć ból kręgosłupa szyjnego?

Witam Serdecznie, mam 59 lat I od dlugie go czasu boli mnie kregoslup szyjny. W chwili obecnej nie pracuje po niewaznej choruses Takze na cukrzyce 2 , ibs, otluszczenie watroby a Takze fibromyalgie. Kiedy czuje sie lepiej said am do biurka I probuje zrobic ktores z moich hobby jak szycie czy bizuteria. Po 15' do pol godziny bol atakuje znacznie silNiej, promieniuje do plecow w czesci srodkowej I do lopatek. Musze sie na tychmiast polozyc. Mam bole glowy I z wrote czasami dosc powazne. Co robic

Te objawy są charakterystyczne dla fibromialgi więc należy chodzić na rehabilitacje, gimnastykować się codziennie i pobierać leki przepisywane przez lekarza internistę, reumatologa, pozdrawiam