Jak leczyć ból mięśni?

Dzień dobry! Po nocnej imprezie (tzw. rave), na której intensywnie tańczyłem styl, który wymaga bardzo dużo skakania i różnych ustawień stóp, a nie fortunnie raz stanąłem. Zignorowałem ból, który przeszedł po 5 minutach, a przypomniał się nazajutrz jak chcialem wstać z łóżka. Generalnie można chodzić, ale pierwszy krok po tym jak trochę posiedzę to jednak boli, ale po 15-20 krokach ból ustępuje i jest niezauważalny. Można jakimś kremem z apteki przyspieszyć regenerację tego mięśnia/stawu czy cokolwiek tam obecnie wysyła impulsy do mózgu, że jest mu niefajnie? Ból jest na środku stopy od strony wewnętrznej. Pozdrawiam! :)

Lek. Tomasz Budlewski

konieczna jest wizyta u lekarza ortopedy i bezpośrednia ocena aby stwierdzić ew rodzaj uszkodzenia i konieczność odpowiedniego leczenia. .